Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

خبر                                                                                    خبر

اطلاعیه مهم نوین سامانه برتر ایران :

شرکت نوین سامانه برتر ایران در زمینه خدمات پیام کوتاه و توزیع سامانه های ارسال اس ام اس در سراسر کشور جهت تکمیل کادر خود وگسترش فعالیت، اقدام به اعطای نمایندگی با مزایا ودرآمد ویژه و به مدت محدود نموده و ازافراد علاقمند و جویای کار(خانم وآقا) در تمام مقاطع تحصیلی دعوت به عمل می آورد.

images (10)

این روزها بیشتر شرکت ها وادارات وسایر بنگاههای اقتصادی جهت تبلیغات واطلاع رسانی نیاز به سامانه های ارسال پیام کوتاه دارند زیرا این روش برای آنان مطمئن وسریع و ارزان تر می باشد پس کسانی که در این زمینه فعالیت داشته باشند موفق خواهند بود.

جهت دریافت نمایندگی مستقل فروش سامانه های ارسال پیام کوتاه با کسب درآمد بیش از بیست میلیون ریال در ماه می توانید با کمترین هزینه ممکن بدون ضرر وزیان صاحب نمایندگی درشهرخود باشید ، واگر شاغل یا دانشجو هستید می توانید برای کار دوم تان این کار را انتخاب نمائید.وپس از رسیدن به سود هزینه نمایندگی را بپردازید.واگر در ۲ ماه اول فعالیت خود ۲۰ کاربر جذب کنید هزینه نمایندگی نیز برای شما رایگان خواهد بود..

برای روشن شدن چگونگی کسب درآمد فقط یکی از روش ها را بطور نمونه ذیل اعلام ودیگر موارد پس از تحویل نمایندگی شرح خواهیم داد.
اگر هر نماینده فقط در هر روز یک پنل کاربری (سامانه ارسال پیام کوتاه )را بطور میانگین فقط به مبلغ ۷۰ هزارتومان بفروش برساند،تعداد پنل های فروخته شده توسط او در طول یکماه ۳۰ پنل می شود و در مجموع درآمد شخص ۲۱ میلیون ریال می شود وحال اگر بیش تر از یک سامانه بفروش برساند درآمد نامبرده بیشتر خواهد شد . ۲۱۰۰۰۰۰۰=۷۰۰۰۰۰*۳۰

از کلیه متقاضیان خواهشمندیم موارد فوق را به دقت مطالعه نموده وسپس وارد سایت مربوطه شده  و بصورت آنلاین ثبت نام کرده و گزینه مدیریت یا گزینه اول ازسمت راست را ( برای دریافت نمایندگی ) کلیک نموده وسپس با ما برای عقد قرارداد تماس حاصل فرمایند.

لازم به ذکر است که کلیه پنل ها در سایت از تاریخ ۱/۱/۱۳۹۳ الی ۳۱/۱/۱۳۹۳ به مناسبت  جشنواره مشمول ۶۰ درصد تخفیف میباشند.

 images (11)

*** کلیه درآمد های حاصله ازفروش سامانه وخطوط نیز بعد از گرفتن نمایندگی برای نماینده می باشد ***.

در پایان تقاضامندیم فقط کسانی که مایل به گرفتن نمایندگی و کاربری  می باشند ثبت نام نمایند و تماس حاصل فرمایند

. با تشکر

نوین سامانه برتر ایران

W W WI . N S B I . I R                                                      آدرس اینترنتی ما

INFO@NSBI.IR                                                       پست الکترونیک (ایمیل)   

 register                                                       login

مطالب تصادفی