Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

نوین سامانه برتر ایران

 نامی بسیار آشنا برای کسانی که که در عرصه  پیام کوتاه  و پیامک صوتی برای هرچند مدت کمی خدماتی را دریافت و یا ارایه نموده اند.

این مجموعه نتیجه تجربه، تخصص و ایده ی افرادی است که سال های طولانی با فضای تبلیغات و بازار یابی حضوری، تلفنی، فروش اینترنتی و ..  به خصوص در زمینه پیام کوتاه  مانوس بوده اند و تمامی تلاش آنها رسیدن به مهارت های لازم برای بهبود کیفیت، خدمات و عملکردهای لازم برای سرویس دهی بهتر به مشتریان بوده است و در این راه برای جذب و راضی نگه داشتن مشتریان جدید و قدیمی خود از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده اند.

این گروه  پس از بررسی سامانه های موجود از شرکت های مختلف، نرم افزار و سامانه ای  را راه اندازی نمودند که علاوه براین که دارای تمامی امکانات سامانه های دیگر است قابلیت های فراوان و جدیدی را در خود دارد که با تکیه بر آن ها می توان به راحتی و به سرعت اثبات نمود که بهترین سامانه پیام کوتاه و پیامک صوتی در بین تمامی سامانه های مختلف سراسر کشور  می باشد.

سامانه پیامک صوتی و پیام کوتاه این شرکت بر روی سرورهای اختصاصی و بسیار قدرتمندی قرار دارند که در تمامی زمان ها و به خصوص در آن روزهایی که سامانه با ترافیک بالا روبرو خواهد بود به راحتی می توانند پاسخگوی تمامی کاربران و نمایندگان باشد.

پشتیبانی قوی توسط کارشناسان پشتیبانی ، پاسخگویی سریع و برطرف کردن مشکلات احتمالی کاربران و نمایندگان ، ارایه خدمت های جدید و … تنها قسمت کوچکی از خدمات این مجموعه می باشد.

تمامی کسانی که با این مجموعه همکاری نموده اند می دانند که تمامی مشکلات آنها در ساعات اداری و غیر اداری با تماس تلفنی و یا از طریق تیکت در قسمت پشتیبانی سامانه توسط ما پاسخ داده می شود.

از این که میهمان ما باشید در :

سایت اصلی پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران

payamaksouti.ir