Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

وب سرویس پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران

وب سرویس پیامک صوتی : وب سرویس ها برنامه ها (و یا به عبارت صحیح تر کدهایی)  هستند که در وب سایت ها قابل دسترسی هستند و از طریق پروتکل های امنی مانند Https و استانداردی مانند http  به انتقال و مبادله  اطلاعات با بقیه برنامه های کاربردی و قابل دسترس می پردازند.

اساس و بنیان کار وب سرویس (Web Service) ها بر پایه دریافت و تولید پیغام بنیان گذاری شده است.

به این معنا که تا زمانی که کلاینت ها به آن ها وصل شوند منتظر می مانند و با توجه به درخواست کلاینت ها به هرکدام از آن ها پاسخ مناسب را می دهند .

برای استفاده و ارتباط و انتقال این پیام ها  یک آدرس است که میتوانید با افزودن آن در برنامه تان از خصوصیات آن استفاده کنید.

وب سرویس پیامک صوتی

api پیامک صوتی نوین سامانه برترایران :

API مخفف چه کلمه هایی است؟ به طور کلی کلمه api به معنی ارتباط کاربردی برنامه نویسی یا Application Programming Interface و همچنین بنیان اساسی تشکیل یافتن وب است.

اما واقعا API چیست؟  نوین سامانه برترایران در این پست این مطلب را به شکل ویژه ای توضیح خواهد داد.

این کلمه توجه ویژه ای به ارتباط  یا همان Interface دارد.اگر شما فقط تجربه ای کوتاه  در برنامه نویسی داشته باشید، تمام معنی ها و مخفف ذها  با استماع کلمه Interface به ذهنتان خواهد آمد.

اما ما بیشتر به دنبال دانستن معنای مدرن و رایج تر آن هستیم  و مهمتر از همه ارتباط پیامک صوتی با آن چگونه است؟. یک ارتباط (Interface) یک ابر مشترک میان دو سیستم متفاوت است. کما اینکه می توان این موضوع را استنباط نمود که میان آن دو سیستم ارتباطی برقرار است.

در این قسمت شما  چه بخواهید از از وب سرویس استفاده کنید  و چه از Api  ، متدهایی که از آن ها استفاده خواهید کرد یکسان خواهند بود .

شما می توانید انواع  متدها را همراه با توضیحات کامل ونیز همراه با  ورودی ها و خروجی های آن مشاهده کنید. و سامانه پیامک صوتی خود را به سامانه ما وصل کنید و از این طریق به ارسال پیامک صوتی بپردازید.
همچنین برای راحتی کار شما در پایان توضیحات متدها  نمونه کدهایی از زبان های رایج برنامه نویسی نیز برایتان قرار داده ایم.

نمایندگان ، کاربران و توسعه دهندگان عزیز سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران میتوانند  فایل های زیررا که بصورت زیپ هستند دانلود نموده  ودر وب سایت و یا سامانه خود استفاده نمایند.

سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران ۲ نوع api و وب سرویس به کاربران خود ارایه میدهد :

برای دانلود هرکدام برروی لینک آن کلیک کنید :
با استفاده از این وب سرویس میتوانید درخواست های ارسال انواع پیامک صوتی و پیام کوتاه (وب پوش، معمولی، پیام فوری) را به صورت خودکار برای سیستم ارسال کنید. جزئیات فنی در لینک های زیر موجود می باشند.

PHP Sample : php.example.v1.3.zip

PHP WSDL Sample : php.wsdl.example.v1.1.zip

PHP Restful Sample : php.restful.example.v1.0.zip

ASP Sample : asp.example.v1.2.zip

Pdf Document : pdf.doc

در به روز رسانی جدید موارد به شرح زیر اضافه گردید :

  1. دریافت شماره های ارسالی
  2. دریافت اخبار سامانه
  3. ارسال منطقه ای کشوری و ملزومات آن برای ارسال

نوین سامانه برترایران اپراتور پیامک صوتی و ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک به بلک لیست

سایت اصلی سامانه پیامک صوتی

PAYAMAKSOUTI.IR