Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

نمایندگی پیامک صوتی:

بطور کلی شما می توانید با سرویس نمایندگی پیامک صوتی اقدام به فروش سامانه های کاربری و نمایندگی کنید و از این راه و نیز از طریق ارسال پیامک صوتی به کسب درامد بپردازید.

ایجاد کاربر برای کسانی که سرویس نمایندگی نقره ای و نمایندگی طلایی ما را انتخاب نموده اند بصورت رایگان بوده بعلاوه نمایندگان عزیزی که سرویس نمایندگی پیامک صوتی طلایی ما را انتخاب نموده اند میتوانند به تعداد نامحدود نماینده بصورت رایگان ایجاد نمایند.

تعرفه های ارسال پیامک صوتی بسته های نمایندگی تا ۱۵ ریال خواهد بود.

نمایندگان از پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی و ارسال تیکت برخوردارند.آنها میتوانند با نام تجاری خود فعالیت نموده که هیچ نام و نشانی از ما در سامانه برای افراد زیرمجموعه آن ها نمایش داده نخواهد شد.

نمایندگان محترم می توانند درگاه پرداخت خود را در سامانه ثبت نموده تا سود حاصله از فروش سامانه و پیامک صوتی و شارژ کاربران زیر مجموعه آن ها مستقیما به حساب آن ها واریز گردد.

همین حالا میتوانید سرویس نمایندگی پیامک صوتی خود را بر اساس نیاز خود فعال نموده و از فواید و نقش  و اعجاز آن استفاده کنید.

تمامی سامانه های نمایندگی پیامک صوتی همانند سایر خدمات این شرکت به صورت دایمی به نمایندگان محترم واگذار می شوند و هیچ گونه وجهی بابت تمدید سالیانه از آن ها دریافت نخواهد شد و دارای گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه می باشند ، بدین صورت که مشتری تا ۷ روز پس از خرید بنا به هر دلیلی که از خدمات شرکت راضی نباشد، تمامی وجه پرداختی مشتری در اسرع وقت به حساب وی عودت داده خواهد شد.

نمایندگی پیامک صوتیمزایای نمایندگی پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران:

نمایندگی پیامک صوتی

تعرفه پیامک صوتی در پنل های نمایندگی:

بطور کلی برای اینکه بتوان یک تعرفه مناسب برای ارسال پیامک صوتی و یا پیام کوتاه تعیین کرد به یک سری فاکتورها نیاز است  که برای گرفتن این تصمیم حتما باید رعایت شوند.

این فاکتورها که بسیار حائز اهمیت و مهم هستند به شرح زیر می باشند:

۱- میزان ترافیک ارسال پیامک صوتی ماهیانه

۲- میزان مبلغ خرید یکجا در طی مدت قرارداد

۳- میزان خرید زیر مجموعه های یک نماینده در طول مدت یک ماه

۴-تعاملات و نحوه همکاری نماینده

این ها مهمترین عواملی هستند که مدیر یک مجموعه موفق میتواند برای ایجاد تعرفه مناسب برای نمایندگان و کاربران خود از آن ها کمک بگیرد.

تعرفه ارسال پیامک صوتی به صورت ثانیه ای بوده و هر ثانیه ارسال به شماره های ثابت و همراه اول و دارای تعرفه برابر می باشد.

تعرفه ارسال هر ثانیه  پیامک صوتی  در پنل های نمایندگی تا ۱۵ ریال می باشد می باشد

در صورتی که احساس می کنید شما شرایط خاص تری را دارید می توانید درخواست خود را اعلام نمایید تا کارشناسان ما پس از بررسی نتیجه را به شما ابلاغ نمایند.

نوین سامانه برتر ایران

اپراتور پیامک صوتی کشور

اولین ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک با قابلیت عبور از بلک لیست

payamaksouti.ir