Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

پنل پیامک صوتی

پنل پیامک صوتی

پنل پیامک صوتی (پنل صوتی) چیست ؟ 

سامانه پیامک صوتی (پنل صوتی)  یک سطح دسترسی تحت وب است که اشخاص حقیقی و حقوقی با کمک آن می توانند پیامک صوتی تبلیغاتی و یا اطلاع رسانی خود را با امکانات هدفمندی مانند:

ارسال تکی و انبوه، ارسال منطقه ای همراه اول و ایرانسل،ارسال با تفکیک سن و جنسیت، ارسال به بانک اصناف و مشاغل و امکانات و ماژول های بی نظیری همچون: پاسخگو خودکار ، سیستم نوبت دهی هوشمند، سررسید اخطاریه ها و اقساط و ده ها امکان و ماژول دیگر… ارسال کنند.

شما و یا مجموعه ای که در آن فعالیت دارید می توانید پیامک صوتی  خود را با صدای خودتان ضبط و یا از استودیو ضبط صدای ما استفاده نمایید تا گویندگان ما با بالاترین کیفیت صدا و ضبط آن را به شما تحویل دهند، پس از آن می توانید آن را برای هزاران نفر در لحظه ارسال نمایید و کسب و کار خود را از این طریق رونق دهید.

شایان ذکر است که نوین سامانه برتر ایران امکان ارسال از تمامی پیش شماره های موجود ارسال پیامک صوتی را در سامانه خود فراهم نموده است.

شما می توانید بسته مناسب و مورد نظر خود را از نظر امکانات و تعرفه انتخاب نموده و در همان لحظه هزینه آن را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و پنل ارسال پیامک صوتی  خود را بصورت آنی تحویل بگیرید.

تمامی محصولات و خدمات این شرکت دارای گارانتی و ضمانت ۷ روزه رضایت و عودت وجه می باشند. بدین صورت که اگر به هر دلیلی مشتری از دریافت خدمات ناراضی باشد می تواند تا مدت یک هفته پس از خرید پنل درخواست خود را اعلام نماید تا تمام  هزینه دریافتی به وی عودت داده شود.

شما می توانید پنل های صوتی ما را به مدت ۷ روز تست کرده و در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا مشکلی با سامانه پیامک صوتی، نوین سامانه برتر ایران تضمین می کند که تمام وجه دریافتی را به شما عودت دهد.

این یکی از تفاوت ها و تمایزهای بسیار مهم ما با سایر شرکت های محترم  پیامک صوتی می باشد، ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا امکانات و خدمات را با حداکثر کارایی و در بالاترین سطح اعتماد برای شما فراهم آوریم .

پس از برآورد امکانات پنل ها و میزان احتیاج شما به امکانات آن ها و هزینه های آن ها، پنل پیامک صوتی خود را انتخاب نموده و نوع پنل انتخابی خود را در هنگام ثبت نام آنلاین وارد نمایید، در هر مرحله ای که باشید می توانید با کارشناسان تیم ما تماس گرفته تا در انتخاب پنل و توضیح امکانات شما را راهنمایی کنند.

شهرت اتفاقی نیست !!!

نوین سامانه برتر ایران، اپراتور پیامک صوتی و ارایه دهنده خدمات ارسال پیامک به خطوط بلک لیست

سایت پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران payamaksouti.ir