Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

پیامک صوتی چیست؟

اصطلاح پیامک صوتی برای خیلی از افراد کلمه ای آشنا و برای خیلی های دیگر کلمه غریب و نا آشنایی است، به خاطر همین نوین سامانه برتر ایران  تصمیم به تشریح این کلمه یعنی (پیامک صوتی چیست؟ ) گرفته است تا شما را با این سرویس جدید آشنا شوید.

قبل از شروع و توضیحات تخصصی بهتر است کمی بیشتر با سابقه این سرویس آشنا شویم :

درگذشته از  نوع قدیمی پنل پیامک صوتی که با استفاده از خط تلفن ثابت و درگیر نمودن یک مودم و خط تلفن و کامپیوتر استفاده می شد ولی حدود یک سالی است که نوع مدرن تر آن  (یعنی ارسال پیامک صوتی تحت وب)در کشور عزیز ما  ایران برای هموطنان خوبمان فراهم شده است و در حال حاضر با ۲ پیش شماره ۰۲۱ و ۰۵۱ قابل استفاده میباشد، که مشتاقان به تبلیغات و ایده های نو می توانند با دریافت پنل های کاربری و یا نمایندگی پیامک صوتی اقدام به تبلیغات صنعت و یا شغل خود کنند.

با وجود اینکه تنها حدود ۱ سال از عمر پیامک صوتی می گذرد اما توانسته اعتماد خیل عظیمی از افرادی که از سرویس پیام کوتاه استفاده می کنند را جلب کند.

چون  :

پیامک صوتی چیست؟

و اما نحوه ارسال پیامک صوتی :

در نسل جدید سرویس پیامک صوتی کافی است که شما فقط صدای خود را ضبط کرده و یا به تیم ما اطلاع دهید تا به صورت رایگان متن مورد علاقه شما را با بهترین صدا و کیفیت ضبط کنیم و در سامانه بارگذاری نمایید. پس از آن بر حسب نیاز شغلی و کاری خود میتوانید پیامک صوتی خود را در آن واحد برای هزاران نفر بصورت یکجا و همزمان ارسال فرمایید.

پس از ارسال پیامک صوتی بلافاصله گوشی مخاطبان زنگ می خورد و پس از جواب دادن توسط آنها پیام شما برای آنها پخش می شود.

از دیگر مزایای استفاده از سرویس پیامک صوتی این است که پیام شما به دست همه میرسد زیرا در این روش دیگر کسی نمی تواند گوشی خود را در حالت بلک لیست مخابراتی قرار دهد و حتما پیغام شما برای آنها پخش خواهد شد.

با وجود مزایای فراوان و نیز معایب اندک این سرویس،باید دید که در آینده نزدیک آیا این سرویس جایگزین پیام کوتاه خواهد شد یا خیر؟

امیدوارم این پست باعث شده باشد که شما به مفهوم پیامک صوتی چیست؟ پی ببرید.

پیامک صوتی چیست؟

نوین سامانه برتر ایران مجری و برنامه نویس سامانه پیامک صوتی کشور

payamaksouti.ir