Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران؟

چرا سامانه پیامک صوتی ما؟

از شما مشتری گرامی خواستاریم که مطالب ذیل را به دقت مطالعه نموده و به تمایزهای شرکت های پیامک صوتی با یکدیگر پی ببرید و بهترین انتخاب را در پیامک صوتی برای خود رقم بزنید.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

توضیحات کلی :

دلیل اول چرا سامانه پیامک صوتی ما: باید بدانید که تمامی نمایندگان و کابران محترم در سررسید دریافت پنل، از پرداخت هزینه تمدید معاف هستند و سامانه پیامک صوتی به صورت دایمی به آن ها داده می شود و در سال های آینده استفاده از آن رایگان خواهد بود.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

دلیل دوم چرا سامانه پیامک صوتی ما: پنل های پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران نسبت به شرکت های دیگر، دارای قیمت و تعرفه ارسال بسیار مقرون به صرفه تری هستند و در بعضی موارد تا چند برابر اختلاف قیمت دارند.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

کاربردی ترین و بیشترین امکانات در سامانه پیامک صوتی:

با اطمینان می توان گفت حتی بخش کوچکی از امکاناتی که در سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران وجود دارند را در هیچ سامانه پیامک صوتی دیگری نمی توان پیدا کرد. در ذیل نمونه های کوچکی از آن ها تقدیم حضور شما می گردد.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

نوین سامانه برتر ایران تنها سامانه پیامک صوتی با جدید ترین آپدیت شماره ها می باشد. سایر سایت های ارایه دهنده خدمات پیامک صوتی دارای آپدیت قدیمی و فقط شماره های همراه اول که مربوط به سال ۹۰-۹۱ می باشند ، که یک بانک بسیار قدیمی محسوب می شود.

نوین سامانه برتر ایران با در دست داشتن آپدیت بانک شماره های خود که مربوط به ابتدای سال ۱۳۹۴ می باشند بروز ترین سامانه پیامک صوتی محسوب می شود.

با اطمینان می توان گفت تمامی شرکت های ارایه دهنده خدمات پیامک صوتی به غیر از نوین سامانه برتر ایران، از نمایندگان خود بابت ایجاد یوزر هزینه دریافت می کنند.

در این بین تنها شرکتی که به رسم مشتری مداری و ایجاد فرصت و زمینه برای فعالیت نمایندگان محترم از دریافت هرگونه وجهی بابت ایجاد یوزر خودداری می کند نوین سامانه برتر ایران است.

ما بر عکس شرکت های دیگر این فرصت را به نمایندگان گرامی خود می دهیم تا آن ها تمام سودی را که از طریق فروش پنل بدست آورده اند را صرف بهبود وضعیت خود و خدماتشان اختصاص دهند و بتوانند تبلیغات بیشتری در این زمینه انجام دهند.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

نمایندگان عزیز می توانند با نام تجاری و دامنه خود اقدام به فعالیت کنند، سایت خود را به سامانه متصل کنند و هیچ نامی از ما در سامانه برای افراد زیر مجموعه آن ها قابل رویت نخواهد بود. حتی می توانند درگاه پرداخت بانکی خود را به سامانه متصل کنند تا درآمد حاصله از  فروش پنل و پیامک صوتی توسط آنذها به حساب بانکی آن ها واریز گردد. اما اگر این کار را انجام ندهند نیز می تواند از درگاه ما استفاده کنند و درآمد حاصل از فروش آن ها به صورت اعتبار به پنل آن ها اضافه خواهد شد.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایران

و اما کیست که نداند آوازه پشتیبانی نوین سامانه برتر ایران زبانزد خاص و عام است و حتی شرکت های همکار نیز در توصیف آن در تحیرند و همیشه آن را تحسین کرده اند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته و با بالاترین سطح کیفی این امید را به کاربران و  نمایندگان گرامی می دهد تا با اطمینان و امید بیشتری اقدام به دریافت پنل کنند.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان صنعت و معدن و تجارت و تنها دارنده پروتکل امن ورود کاربران به سامانه (https)

۲ فاکتور ذکر شده می تواند به اعتماد کاربران برای همکاری با هر شرکتی کمک کند.

چرا سامانه پیامک صوتی نوین سامانه برترایرانقصد ما بر آن بود تا با نوشتن این مطلب ( چرا سامانه پیامک صوتی ما ؟ ) تمامی نکات و دلایلی که شما برای انتخاب پیامک صوتی نوین سامانه برتر ایران لازم دارید را بیان کنیم، اما با این وجود شما می توانید در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام در مورد مسائل ذکر شده با کارشناسان مجموعه ما تماس گرفته و تمامی سوالات خود را از آن ها بپرسید.

نوین سامانه برتر ایران اپراتور پیامک صوتی کشور و ارایه دهنده خدمات ارسال پیام کوتاه به بلک لیست

سایت اصلی نوین سامانه برتر ایران

PAYAMAKSOUTI.IR