Support : info@nsbi.ir

Tell : 021-28421025

تاریخ : ۲۴ آبا ۱۳۹۲مزیت های nsbi

مزیت های  N.S.B.Iنمایندگی سامانه:

آنچه نمایندگی ویژه نوین سامانه برتر ایران را با سایر سامانه ها متمایز می کند:

مناسب ترین تعرفه خرید پیامک و خطوط اختصاصی

امکان کاهش تعرفه پس از افزایش ترافیک

تخفیف ویژه جهت خرید رنجی خطوط

پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت پشتیبانی!

اتصال به تمام اپراتورهای پیامکی

عدم دریافت تمدید سالیانه

امکان ثبت نام آنلاین برای تمام نمایندگان به صورت رایگان

امکان درج لوگو، نمایه و ثبت ترمینال مجزا برای هر نماینده

 تعامل نزدیک با نمایندگان

خطوط رند اشتراکی از تمامی اپراتورها به صورت رایگان

عدم نیاز به اتصال درگاه بانکی و سرمایه گذاری نماینده

فعال بودن شارژ آنلاین برای تمامی سطوح کاربری و نمایندگی و واریز سود به حساب نماینده

ما معتقدیم که در زمینه ی نرم افزار ، امکانات، تعرفه پیامک و پشتیبانی اولین هستیم.

این ها تنها نمونه هایی از خدمات متمایز” nsbi”می باشد.

۱- ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت

تفکیک رده سنی

برای دستیابی به موفقیت در عرصه ی تبلیغات برای کسب و کار خود باید بتوانید مخاطب هدف خود را به خوبی پیدا کنید و با ابزاری مناسب تبلیغات خود را به آنها عرضه کنید. بی تردید یکی از موثرترین فاکتور ها در هدف گرفتن مخاطب، مشخص نمودن رده سنی و جنسیت افراد است.  موسسات آموزشی، آرایشگاه ها و تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگی که در بازار مشغول فعالیت هستند به نحوی با این قابلیت می توانند بهتر و موثرتر تبلیغات کنند.

نرم افزار “nsbi” جزو معدود سامانه هایی است که علاوه بر تمام امکاناتی که در ادامه خواهید دید، امکان ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

۲- ارسال از دکل Bts ایرانسل

ایرانسل دکل

شما در این روش با دسترسی مستقیم به نقشه google map قادر خواهد بود مختصات دقیقی را که قصد ارسال پیام دارید را مشخص کنید و در فاصله ۱ تا ۴ کیلومتر از محل نشانه گذاری شده توسط شما، ارسال به شماره های ایرانسل که در این محدوده و در آن زمان خاص در دسترس هستند صورت می پذیرد.

۳- ارسال به شماره های ایرانسل به تفکیک استان و شهر

منظقه ای ایرانسل

سامانه های ارسال پیامک در ۹۰ درصد موارد فقط ارسال به شماره های همراه اول را پشتیبانی می کنند. دلیل این امر عدم وجود بانک معتبر از شماره های ایرانسل در هر شهر و همچنین تعرفه بالاتر ارسال به خطوط ایرانسل در این سامانه ها بوده است.

ما در سامانه “nsbi” برای اولین بار در کشور علاوه بر ارائه بانک شماره های ایرانسل شهری با کمترین خطای ممکن، امکان ارسال به این شماره ها با تعرفه ای برابر با سایر ارسال ها را مهیا ساخته ایم.

۴- باشگاه مشتریان

شما با یک شبکه مشتریانی در ارتباط هستید و یا خود شما جزو آنها خواهید بود که در هر دو صورت می توانید از این امکان در سامانه ما استفاده نمایید.

با استفاده از این قابلیت شما می توانید از طریق معرفی افراد دیگر به سامانه و شارژ به میزان مشخص، از امتیازاتی که که توسط سامانه مشخص شده برخوردار گردید و به ازای میزان مشخصی از این امتیازات، هدیه بگیرید.

۵- ویدئوهای آموزشی

videotraining

هر چند که ارائه ی فایل آموزشی به صورت متنی موثر می باشد اما تجربه نشان داده است که بیشتر افراد برای خواندن مطالب فایل های آموزشی وقت نمی گذارند چرا که علاوه بر طولانی بودن مطالب، فاقد جذابیت لازم برای مخاطب می باشد و همین امر سیل درخواست ها و سوالات را بعد از ثبت نام برای کاربران به همراه دارد.

در سامانه ی “nsbi”و در محیطی کاملا گرافیکی، می توانید جزء به جزء با قسمت های مختلف سامانه از طریق آموزش ویدئویی ارائه شده به راحتی کار با قسمت های مختلف سامانه را فرا بگیرید.

۶- پشتیبانی ۲۴ ساعته

user male 128

هر چند که استفاده از سامانه برای همگان به سادگی امکان پذیر است اما باید پذیرفت که باید مجالی برای پاسخگویی به سوالات و مشکلات احتمالی مشتریان فراهم شود تا موجبات رضایت هرچه بیشتر آنها را فراهم آورد.

“nsbi” با تکیه بر تجربه و تلاش تیم فعال خود، در زمینه پشتیبانی پیگیر و پویا عمل کرده و رضایت مشتریان کنونی ما مهر تاییدی بر این ادعاست.

می توانید هم اکنون امتحان کنید. تلفن را بردارید و شماره گیری نمایید:

۰۲۱-۴۴۰۹۰۷۸۱۶

۰۹۱۲۸۱۸۰۳۹۸

مطالب تصادفی